![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11356060
*
nr 1135 6060
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Utsikt mot Skeppsholmen, 179/450, Löst blad, bladets mått: 77x60
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2017
kl 19:21:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 20:24:53
1
700 kr
7/10 21:31:40
2
1.300 kr
9/10 18:40:19
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
nr 1135 6060
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Utsikt mot Skeppsholmen, 179/450, Löst blad, bladets mått: 77x60
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 20:24:53 | 1 | 700 kr |
7/10 21:31:40 | 2 | 1.300 kr |
9/10 18:40:19 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08